Menü
Sepetiniz

Kullanım Koşulları

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, LudusGames’in kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple LudusGames’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Eğer normal teslimat bir ürün aldıysanız; ürününüz minimum 3 dakika ile maksimum 48 saat aralığında eposta adresinize ürün bilgilerini içeren bir mail gönderilecektir. Ortalama teslimat süremiz ise 3 saattir. Bu süre tamamen yoğunluk ve tedarik ile alakalıdır.

-Tüm ürünlerimizde garanti hizmeti mevcuttur.Fakat sadece valorant random hesaplarında garantimiz mevcut değildir.Her ürünün garanti süreleri açıklamada belirtilmiştir. Ban Garantisi Her Üründe 48 Saattir. 48 Saatin sonrasında hesaplardaki ban bilgilendirmesi dikkate alınmayacaktır. Olası problemlerde değişim süresi 5 dakika 48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

-Epin Ve Key ürünleri sıfır ve kullanılmamış kod olarak verilir, direkt ana firmadan teslim alınır, bozuk veya kullanılmış olması imkansızdır, satın alım anında ve kodu kullanım anı bozulmamak üzere ekran kaydınız varsa destek sağlanacaktır, aksi takdirde kötü niyetli kullanıcılar bu durumu kullanarak, haksız kazanç elde etmektedir.

-Satın almadan önce veya sonra herhangi bir problemde, bizimle iletişime geçmeden şikayet sitelerinde paylaşım yapmayınız. İlk olarak İnstagram üzerinden veya teslimatın yapıldığı mailden bizimle iletişime geçiniz.

-Sitemize ödemelerinizi PayTR  ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Aldığınız ürünler 1 Sipariş = 1 Cihaz(PC-Playstation) Şeklindedir. Farklı bir cihaz için tekrardan satım alım yapmanız gerekmektedir.

-Steam, EA Play, Ubisoft, Microsoft, Playstation kategorilerindeki ürünler, firmamıza ait özel korumalı paylaşımlı hesaplar olarak verilmektedir.-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Kayıt olurken veya  ürün satın alırken müşteri ad-soyad ve eposta kısmı yanlış girilmesi durumunda LudusGames sorumlu değildir.

-Sosyal mecralarda, şikayet sitelerinde, forumlarda vs. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri sonlandırılır ve siparişe bloke konulur.

-Kullanıcı’lar ve LudusGames hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-LudusGames “Kullanıcı Sözleşmesi‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.